Према порошок по 2.8 г №10 у саше

Ціни в Україні
від 192.71
до 589.50 грн
в 6087 аптеках + доставка

Характеристики

Бренд
Тип добавки
комплекс пре- та пробіотиків
Призначення
для мікрофлори, для органов ШКТ
Форма випуску
порошок
Вага
2,8 г
Країна походження бренду
Швейцарія
Показати все

Опис для Према порошок по 2.8 г №10 у саше

Склад

На 1 саше: 1 млрд. життєздатних бактерій Lactobacillus rhamnosus GG; допоміжні речовини: фруктоолігосахариди, мальтодекстрин.

Без ГМО.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

Білки - 0.07 g (г) на 100 g (г), 2,0 mg (мг) на 1 саше, жири - 0,07 g (г) на 100 g (г), 2,0 mg (мг) на 1 саше, вуглеводи - 97,0 % g (г) на 100 g (г), 2,708 g  (г) на 1 саше.

Енергетична цінність (калорійність) - 26,20 kJ (кДж)/6,26 kcal (ккал) на 100 g (г), 936 kJ (кДж)/223 kcal (ккал) на 1 саше.

Властивості

Симбіотик (пробіотик + пребіотик) - це спеціальний комплекс, що містить життєздатні молочнокислі лактобактерії Lactobacillus rhamnosus GG та харчові пребіотичні волокна фруктоолігосахариди.

Према®/Preema® сприяє нормалізації мікрофлори кишківника, усуненню та профілактиці  дисбактеріозу та закрепів у дорослих та дітей.

Lactobacillus rhamnosus GG є активними лактобактеріями, що пригнічують ріст гнилісної та бродильної мікрофлори у кишечнику, що сприяє зменшенню здуття живота, припиненню діареї та закрепів, покращенню самопочуття при синдромі подразненого кишківника (проявляється переважно закрепами, здуттям, кольками), зменшують ризик побічної дії антибіотиків (діарея, здуття та біль, які можуть супроводжувати їх застосування), мають профілактичну дію щодо розвитку харчової алергії.

Фруктоолігосахариди - це харчові волокна, які потрапляють у травний тракт в незміненому вигляді, не розщеплюючись і не всмоктуючись у кров, де стають поживним середовищем для корисних бактерій, тобто відновлюють зростання власної, індивідуальної мікрофлори кишківника й сприяють нормалізації його стану на тривалий термін. Також фруктоолігосахариди збільшують вологість та розм’якшують калові маси, що полегшує процеси травлення та випорожнення.

Рекомендації щодо застосування

Нормалізація мікрофлори кишківника і його функціонального стану:

  • дисбактеріоз, кольки, закреп, діарея;
  • синдром подразненого кишківника (проявляється переважно закрепами, здуттям, коліками);
  • профілактика побічної дії при прийомі антибіотиків (діарея, біль, здуття), профілактика харчової алергії.

Застосування Према® / Preema® при закрепах - оптимальний вибір для вагітних. Крім вирішення проблеми із закрепами Према® / Preema® сприяє усуненню дисбактеріозу, що часто спостерігається у вагітних, та запобігає його появі. Перед застосуванням необхідна консультація лікаря.

Спосіб застосування та дози

Діти від народження та до 12 років: по 1 саше 1 раз на добу, розчинивши вміст саше в 50 ml (мл) грудного молока, молочної суміші або кип’яченої води кімнатної температури. Не додавати до гарячого.

Діти старше 12 років та дорослі: по 1-2 саше під час прийому їжі 1 раз на добу, розчинивши вміст саше в 100 ml (мл) води кімнатної температури. Не додавати до гарячого. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.

Термін вживання

Один місяць. Можливість повторних курсів узгоджувати з лікарем

Особливості застосування

Для максимальної ефективності інтервал між прийомом Према® / Preema® та антибіотиків має становити 3 години.

Можливе застосування Према® / Preema® вагітними жінками та жінками, що годують груддю. Не слід застосовували як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Підвищена чутливість до окремих компонентів.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка Према® / Preema®.

Термін придатності

24 місяці.

Форма випуску

Порошок масою 2,8g (г) у саше в упаковці №10.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від попадання прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Виробник

Probiotical S.p.A, Віа Маттєі 3, Новара 28100, Італія для Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе 26, Цюрих, СН-8001, Швейцарія.

Характеристики

Бренд
Тип добавки
комплекс пре- та пробіотиків
Призначення
для мікрофлори, для органов ШКТ
Форма випуску
порошок
Вага
2,8 г
Країна походження бренду
Швейцарія

Часті питання

Ціна на Према порошок по 2.8 г №10 у саше починається від 192.71 грн.
Према порошок по 2.8 г №10 у саше є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні