Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше
Категорія Мікрофлора піхви і уретри
Що застосовуються в гінекології та проктології
Торгова назва Продексин
Форма випуску супозиторії
Кількість в упаковці №10
Виробник Рубіфарм Арзнеміттель ГмбХ
Вид товару супозиторії
Призначення для жінок
Країна походження бренду Німеччина

Опис для Продексин супозиторії вагін. №10

Склад

1 вагінальний супозиторій містить: активні компоненти: октенідину дигідрохлорид - 2 mg (мг),  декспантенол - 100 mg (мг); допоміжні речовини: макрогол 4000, макрогол 400.

Властивості

Продексин - є комбінацією компонентів з вираженою антисептичною, регенеруючою та метаболічною дією, яка підтримує природні захисні механізми піхви від генітальних інфекцій, що запобігає росту та розмноженню патогенної та умовно-патогенної флори.

Октенідину дигідрохлорид має широкий спектр антимікробної, протигрибкової та противірусної дії за рахунок взаємодії з ліпопротеїдними структурами оболонок та клітинних мембран патогенних мікроорганізмів, що призводить до їх руйнування та загибелі. Спектр активності охоплює грампозитивні та грамнегативні бактерії (аеробні та анаеробні), грибки роду дерматофітів і кандіда, ліпофільні віруси та найпростіші, а також  Trichomonas vaginalis, Chlamidia spp., Ureaplasma spp., Mycoplasma spp., Gardnerella vaginalis. Резистентність при короткочасному або тривалому застосуванні октенідину дигідрохлориду не розвивається. При інтравагінальному застосуванні не всмоктується, та не чинить системної дії.  Не порушує функціональну активність лактобацил. Зберігає активність у присутності крові, гною (не втрачає активності в присутності вагінальних виділень).

Декспантенол - похідне пантотенової кислоти  і має таку ж саму біологічну дію, але краще абсорбується при місцевому застосуванні. Пантотенова кислота є компонентом есенціального коензиму А (CoA), який відіграє важливу роль у метаболізмі кожної клітини. При зовнішньому застосуванні декспантенол прискорює процеси епітелізації пошкоджених слизових оболонок, збільшує міцність колагенових волокон. Чинить регенеруючу, вітамінізуючу та протизапальну дію.

Рекомендації щодо застосування

Продексин призначений для застосування з метою нормалізації фізіологічного стану середовища піхви, у тому числі для санації вагінальних шляхів при загрозі розвитку інфекційно-запальних захворювань та ускладнень в акушерстві та гінекології, при бактеріальному вагінозі, гострому та хронічному вагініті, неспецифічному кольпіті, ендо/екзоцервіциті, ектопії шийки матки, істинній ерозії шийки матки специфічної етіології; до та після пологів, аборту, встановлення внутрішньоматкової спіралі, оперативних втручань при гінекологічних захворюваннях, застосування агресивних методів лікування на шийці матки або піхві; перед внутрішньоматковими дослідженнями; для покращення регенерації слизової оболонки піхви та шийки матки після деструктивних методів лікування (діатермокоагуляція, кріодеструкція, лазеродеструкція). Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування

Продексин застосовують дорослим інтравагінально, 1-2 рази на добу протягом 7-10 днів. У разі необхідності можливе продовження курсу застосування до 20 днів. Вагінальний супозиторій слід вводити глибоко в піхву, у положенні лежачи на спині, злегка зігнувши ноги.

Особливості застосування

Не ковтати. Уникати потрапляння в очі. В поодиноких випадках можливе відчуття печіння, яке швидко проходить. Якщо неприємні відчуття не проходять та/або посилюються, застосування засобу слід призупинити та звернутись за консультацією лікаря. При застосуванні разом з антисептиками на основі йоду може призвести до зміни кольору слизової / шкіри: від коричневого до фіолетового.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компоненту, перший триместр вагітності.

Форма випуску

Супозиторії вагінальні.

Термін придатності

24 місяці від дати виготовлення.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С.

Опис продукту Продексин супозиторії вагін. №10 представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Пекучий біль в ногах?
Пекучий біль в ногах? Дізнайся про лікування та профілактику! Детальніше
Вірусні захворювання?
Вірусні захворювання? Дізнайся більше про профілактику та лікування! Детальніше
Синдром сухого ока?
Синдром сухого ока? Ефективне лікування незалежно від причин! Детальніше
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання?
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання? Миттєве охолодження, яке приносить полегшення! Детальніше
Закреп через стрес?
Закреп через стрес? Нехай все буде Гут! Детальніше
Хворієте?
Хворієте? Комплексне лікування грипу та застуди для всієї сім'ї! Детальніше
ГРВІ та грип?
ГРВІ та грип? Що варто знати про профілактику і лікування захворювань у дітей та дорослих! Детальніше
Top