Саніфект засіб дезінфікуючий по 23 мл у саше

Ціни в Україні
від 8.33 до 28.80 грн
в 7 аптеках

Характеристики

Категорія
Призначення
дезінфекція
Об'єм
23мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Саніфект засіб дезінфікуючий по 23 мл у саше

Опис

Дезинфікуючий засіб Саніфект (в саше) є висококонцентрованим універсальним дезинфікуючим засобом призначеним для миття, дезінфекції та перед стерилізаційної очистки. Даний засіб має помірне піноутворення і складається з чотирьох четвертинних амонієвих сполук (не менше 50%) і допоміжних компонентів. За рахунок високої концентрації даний засіб дуже економічний.

Засіб Саніфект має антимікробні властивості проти широкого спектра грам + і грамо- бактерій, включаючи збудників гнійно-септичних і внутрішньолікарняних інфекцій (кишкової і синьогнійної паличок, ацинетобактер, протея, стафілококів, стрептококів, клебсієл та ін.), холери, туберкульозу, легіонельозу; вірусів (в т.ч. вірусів грипу, герпесу, вакцини вірусу, аденовірусів, ВІЛ, вірусів гепатитів А, В, С, рота-, поліо-, ентеровірусів тощо.); патогенних грибів роду Саndida, збудників дерматомікозів, цвілевих грибів, а також має спороцидну дію.

IV клас небезпеки (малонебезпечні речовина по ДСТУ 12.1.007-76). Не проявляє кумулятивної, сенсібілізуючої, мутагенної, канцерогенної, ембріотоксичної, гонадотоксичної, тератогенної дії, віддалених наслідків дії не виявлено. Засіб дозволено для використання в присутності пацієнтів, відвідувачів громадських установ, персоналу та інших осіб, що не бере безпосередньої участі в проведенні обробки.

Саніфект добре змішується з водою в будь-якому співвідношенні. Водні розчини мають миючі та дезодоруючі властивості, легко змиваються з оброблених поверхонь, не залишають слідів, не фіксують органічні забруднення. Ефективність робочих розчинів при високому білковому навантаженні (при обробці об'єктів сильно забруднених органічними речовинами).

Розчини видаляють білково-жирові забруднення, не роблять корозійної й іншої шкідливої дії об'єктів виготовлених з алюмінію, нержавіючої і низьковуглецевої сталі, покритих нікелем або латунню, різних видів полімерних матеріалів, гуми, скла, бетону, деревини. Не фарбують і не зменшують міцність тканин, полегшують і покращують якість прання текстильних виробів.

Спосіб застосування

Засіб застосовується у вигляді водних робочих розчинів в концентрації від 0,1% до 3,8% в залежності від сфери застосування, збудника, цілі та об'єкта обробки, виду забруднення. Норма витрати робочого розчину - 100 мл/м2.

Спосіб обробки дезинфікуючим засобом Саніфект:

  • ручний (протирання, занурення, замочування, зрошення, заповнення),
  • аерозольний,
  • механізований (в ультразвуковому і циркуляційному миючому обладнанні, підлогомиючих машинах).

Склад

Комплекс четвертинних амонієвих сполук (не менш 9,0%) в поєднанні з синергично діючими активуючими добавками і допоміжними компонентами (в т.ч. барвник і ароматизатор). рН концентрату 10,5 ± 1,5.

Характеристики

Категорія
Призначення
дезінфекція
Об'єм
23мл
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні