Силарсил капсули по 70 мг №30 (10х3)

Ціни в Україні
Немає в наявності в Україні
знайдено у 0 аптеках інших міст

Характеристики

Призначення
для печінки і жовчного міхура
Виробник
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Румунія
Показати все

Опис для Силарсил капсули по 70 мг №30 (10х3)

Склад

1 капсула містить: силимарин - 70 мг.

Допоміжні речовини: лактоза, магнію стеарат (Е 470).

Оболонка капсули: титану діоксид (Е 171), желатин.

Властивості

Дієтична добавка Силарсил містить біологічно активну речовину силімарин, що входить до складу сухого екстракту плодів розторопші плямистої. Силімарин - суміш чотирьох ізомерів флавонолігнанів: силібініну, ізосилібініну, силідіанін і силікристіну.

Силімарин надає гепатопротекторний і антитоксичний ефект.

Здатність силімарину зв'язувати вільні радикали забезпечує його антиоксидантну активність. Таким чином, переривається чи попереджується патофізіологічний процес ПОЛ, що відповідає за руйнування клітинних мембран. У пошкоджених гепатоцитах силімарин стимулює синтез білка і нормалізує метаболізм фосфоліпідів, внаслідок чого силімарин стабілізує клітинні мембрани і обмежує або запобігає втраті розчинних компонентів (зокрема трансаміназ) клітин печінки. Силімарин гальмує проникнення в клітину деяких гепатотоксичних речовин (отрути блідої поганки). Силімарин посилює синтез білків за рахунок специфічної стимуляції РНК-полімерази А, ферменту, що знаходиться в ядрі. Це призводить до підвищеного утворення рибосомних РНК і, отже, до стимуляції синтезу структурних і функціональних білків (ферментів). В результаті цього поліпшується відновна здатність і прискорюється регенерація клітин печінки.

Абсорбція - низька і повільна (період напівабсорбції - 2,2 ч), метаболізується в печінці шляхом кон'югації, T½ - 6,3 ч. Виводиться переважно з жовчю у формі глюкуронідів і сульфатів. Не кумулює в організмі. Відзначається кишково-печінкова циркуляція.

Рекомендації щодо застосування

В якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело флавоноїдів з метою поліпшення функціонального стану печінки при хронічних захворюваннях і інтоксикаціях (в тому числі алкогольної).

Перед використанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування

Дорослим і дітям віком старше 12 років вживати по 1 капсулі 3 рази на добу після їжі, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю води.

Курс вживання - не менше 3 міс.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Вагітним і жінкам, які годують груддю призначають тільки після ретельної оцінки співвідношення користі і ризику, оскільки відсутні дані про негативний вплив силімарину на плід і дитину, а також про застосування в період вагітності та годування груддю.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів.

Умови зберігання

При температурі не вище 30 ° C в оригінальній упаковці.

Форма випуску

Капсули 70 мг, № 30.

Характеристики

Призначення
для печінки і жовчного міхура
Виробник
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Румунія

Часті питання

Силарсил

Силарсил застосовують як додаткове джерело флавоноїдів з метою поліпшення функціонального стану печінки при хронічних захворюваннях та інтоксикаціях (у тому числі алкогольної).

Силарсил – це дієтична добавка, що містить біологічно активну речовину силімарин, що входить до складу сухого екстракту плодів розторопші плямистої. Силімарин має гепатопротекторний та антитоксичний ефект.

Приймати дорослим та дітям старше 12 років по 1 капсулі 3 рази на добу після їжі, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю води. Курс вживання – не менше 3 місяців. Перед використанням рекомендується консультація лікаря.

Силарсил капсули по 70 мг №30 (10х3) є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні