ТіреоКлін капсули по 370 мг №60

Ціни в Україні
від 295.00 до 514.19 грн
в 892 аптеках

Характеристики

Призначення
підтримка функцій щитовидної залози
Країна походження бренду
Україна

Опис для ТіреоКлін капсули по 370 мг №60

Склад

1 капсула вагою 370 мг містить:

коренів і кореневищ перстачу білого (Potentilla alba) екстракт сухий 300 мг
плодів горобини чорноплідної (Photinia melanocarpa) екстракт сухий 39.9 мг
квіток і плодів глоду криваво-червоного (Crataegus sanguinea) екстракт сухий 30 мг
селеніт натрію (Natrii selenis) у вигляді сухого порошку 0,1 мг

Властивості

Кореневища і коріння перстачу білого (Potentilla alba) містять флавоноїди, іридоїди, сапоніни, вуглеводи, фенолкарбонові кислоти, дубильні речовини, макро- і мікроелементи (йод, магній, мідь, селен, цинк, кобальт, залізо, алюміній, кремній).

Перстач білий налагоджує діяльність щитовидної залози, вироблення тиреотропного гормону, нормалізує мінеральний, сольовий, і інші види обміну речовин в організмі, сприяє розсмоктуванню вузлів. Вирівнює гормональний фон, приводить в норму вагу. Виводить радіонукліди і надлишок холестерину з організму. Посилює виділення сечі, проявляючи діуретичні, гіпотензивні властивості, допомагає позбутися від задишки, тахікардії, пітливості, дратівливості.

Плоди горобини чорноплідної (Photinia melanocarpa) містять антоціани, флавоноїди, органічні кислоти, вітаміни С, Е, РР, каротиноїди, цукри, дубильні речовини, вітамін В2, фолієву кислоту, мікроелементи (фтор, йод, мідь, залізо, і ін.).

Плоди чорноплідної горобини сприяють стабілізації роботи залоз внутрішньої секреції, відновленню функції щитовидної залози, зниженню рівня цукру і холестерину в крові. Чорноплідна горобина сприяє зміцненню стінок судин, їх розширенню, зменшує підвищений артеріальний тиск, виводить з організму солі важких металів і радіонукліди, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, знімає спазми і має жовчогінний, сечогінний, кровоспинний, антиалергічний ефекти, зміцнює імунітет.

Квітки глоду криваво-червоного (Crataegus sanguinea) містять гіперозид, кверцетин, вітексин, сапонаретін, орієнтин, аміни (холін, ацетилхолін, тріметіламін). У плодах глоду знайдені органічні кислоти, цукри, сорбіт, пектинові речовини (1,9-6,1%), аскорбінова кислота (18-100 мг%), В-каротин (0,4-2,7 мг%), вітамін К, фенольні сполуки (антоціани - до 1200 мг%, лейкоантоціани - 400-1500 мг%, катехіни, фенолокислоти тощо), кумарини (0,7-3,4%).

Плоди і квітки глоду криваво-червоного покращують обмін речовин, сприяють схудненню, рекомендуються при безсонні, запамороченні, задишці, прискореному серцебитті і підвищеному артеріальному тиску, нервовому збудженні, виводять з організму солі важких металів і знижують рівень холестерину в крові, запобігають передчасному старінню, підвищують опірність організму до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Мікроелемент селен необхідний для нормалізації роботи ендокринної системи, профілактики ендокринопатій та асоційованих з ними захворювань. Селен бере участь в секреції і метаболізмі тиреоїдних гормонів, забезпечує активацію конверсії тироксину (Т4) в трийодтиронін (Т3); сприяє оптимальному функціонуванню імунної системи, виведенню вільних радикалів, має протипухлинні властивості. Селен підсилює енергетичні можливості міокарда, знижує гіпоксію, виступає антагоністом важких металів (миш'яку, кадмію, ртуті).

Рекомендації щодо застосування

Дієтична добавка до раціону харчування за рекомендаціями лікаря - додаткове джерело біологічно активних речовин, сприяє нормалізації структури і функції щитовидної залози, кров'яного тиску, функціонування серцево-судинної системи; поліпшенню ліпідного та вуглеводного обміну, зниженню рівня цукру і холестерину в крові. Має загальнозміцнюючі і м'які заспокійливі властивості.

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 1 капсулі 2 рази на день за 30 хвилин до їжі, запиваючи склянкою води.

При необхідності можна провести підтримуючий курс 1 капсула 1 раз на день протягом 3 місяців.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Термін вживання: 3 місяці (90 днів), в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем індивідуально. За призначенням лікаря курс прийому може становити від 3-х до 6-и і більше місяців.

Застереження

Індивідуальна чутливість до компонентів, брадикардія, гіпотонія, вагітність, період лактації, дітям до 14 років, з обережністю при тромбофлебіті.

Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або іншими механічними засобами.

Форма випуску

60 капсул по 370 мг.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Термін придатності

2 роки від дати виготовлення.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 2 °С до 25 °С.

Характеристики

Призначення
підтримка функцій щитовидної залози
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні