Уриклар капсули №30 (15х2)

Ціни в Україні
від 171.21 до 446.10 грн
в 4917 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
поліпшення функції нирок
Виробник
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Румунія
Показати все

Опис для Уриклар капсули №30 (15х2)

Склад

1 капсула содержит:

подрібнене лушпиння квасолі звичайної (Faseolus vulgaris) 80 мг
сухі экстракти:

листя берези плосколистої (Betula platyphylla)

60 мг
кореню петрушки кучерявої (Petroselinum crispum) 60 мг
листя брусниці звичайної  (Vaccinium vitis-idaea) 30 мг
трави ромашки лікарської  (Matricaria chamomilla) 10мг
натрію цитрат 20 мг
калію цитрат 20 мг

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна (наповнювач); магнію стеарат (антизлежувач); кремнію діоксид колоїдний безводний (наповнювач); оболонка капсули: желатин; титану діоксид (замутнювач); барвники: заліза оксид жовтий, мідний комплекс хлорофілінів.

Властивості

Комплексна дія дієтичної добавки зумовлена синергічними ефектами біологічно активних речовин, що входять до її складу.

Комбінована рослинна дієтична добавка, завдяки наявності цитратного комплексу, сприяє дезінтеграції та виведенню ниркових каменів і каменів сечовивідного каналу. УРИКЛАР проявляє спазмолітичні властивості, сприяє проходженню каменів по сечовивідних шляхах, покращує функцію нирок і підвищує діурез.

Чинить протимікробну і протизапальну дію.

Регулює кристало-колоїдний баланс, знижує концентрацію в сечі елементів, що сприяють утворенню каменів (щавлева кислота, кальцій, гідроксипролін). Перешкоджає акумуляції часток навколо ядра каменю, що запобігає його подальшому збільшенню.

При одночасному застосуванні з іншими уросептиками УРИКЛАР підсилює їх бактерицидний ефект.

Подрібнене лушпиння квасолі звичайної містить бетаїн, аргінін, тирозин, холін, макро- та мікроелементи. Основна дія – сечогінна, антибіотична. Покращує мікроциркуляцію у нирках. Використовується при запаленнях нирок та набряках, спричинених захворюваннями нирок.

Сухий екстракт листя берези плосколистої містить ефірні олії, сапоніни, фітонциди, дубильні речовини, смоли, аскорбінову та нікотинову кислоти. Основна дія – діуретична, жовчогінна, спазмолітична, протизапальна, антибактеріальна.

Сухий екстракт кореню петрушки кучерявої містить апоніл, міристицин, флавоноїди, що підвищують тонус сечового міхура. Основна дія – діуретична, протизапальна, літолітична.

Сухий екстракт листя брусниці звичайної містить глікозид арбутин, флавоноїди, органічні кислоти (яблучну, лимонну, винну, урсолову, галову та елагову), аскорбінову кислоту. Основна дія – антимікробна, сечогінна, протизапальна. Стимулює виділення з сечею надлишкового азоту та сечовини. Використовується при сечокам’яній хворобі, запаленні сечового міхура, гломерулонефриті.

Сухий екстракт трави ромашки лікарської має антибактеріальний, протизапальний, репаративний, в’яжучий, антиоксидантний та спазмолітичний ефекти.

Натрію цитрат та калію цитрат мають ефект залуження та використовуються при сечокам’яній хворобі, яка викликана уратним, цистиновим та кальцієвим камінням. Це пов’язано зі здатністю цитратного комплексу перешкоджати акумуляції солей та підвищувати розчинність оксалатів та уратів.

Рекомендації щодо застосування

У якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело флавоноїдів, ефірних олій, дубильних речовин, каротиноїдів, фітонцидів, органічних кислот з метою нормалізації функціонального стану сечовидільної системи та обміну речовин (зокрема фосфору, кальцію і сечової кислоти). Біологічно активні речовини, що входять до складу дієтичної добавки УРИКЛАР, мають сечогінні та протизапальні властивості; сприяють попередженню утворення каменів в нирках і сечовидільних шляхах.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям віком від 6 років та старше − вживати по 1 капсулі 2-3 рази на добу, запиваючи невеликою кількістю питної води.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Особливості застосування

Не рекомендується вживати дієтичну добавку при індивідуальній непереносимості рослин родини складноцвітних (Asteraceae), оскільки містить екстракт ромашки. Необхідно дотримуватись обережності при появі набряків, викликаних серцевою та нирковою недостатністю. Підсилює дію антисептиків та антибіотиків при одночасному застосуванні, при одночасному прийомі засобів з цитратним комплексом необхідно контролювати рН сечі.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Вагітність та період лактації, гострі запальні захворювання нирок та сечового міхура, індивідуальна чутливість до складових компонентів.

Форма випуску

Капсули тверді №30 у блістерах, у картонній коробці.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці та недоступному для дітей місці.

Характеристики

Бренд
Призначення
поліпшення функції нирок
Виробник
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Румунія

Часті питання

Уриклар

Уриклар має протимікробні, протизапальні властивості, спазмолітичні властивості. Сприяє дезінтеграції та виведенню ниркового каміння та каміння сечовипускального каналу, покращує функцію нирок та підвищує діурез.

Дорослим та дітям старше 6 років і старше – приймати по 1 капсулі 2-3 рази на добу, запиваючи невеликою кількістю питної води. Перед застосуванням рекомендується консультація лікаря.

Уриклар регулює кристало-колоїдний баланс, знижує концентрацію в сечі елементів, що сприяють утворенню каменів (щавлева кислота, кальцій, гідроксипролін). Перешкоджає акумуляції частинок навколо ядра каменю, що запобігає його подальшому збільшенню.

Ціна на Уриклар капсули №30 (15х2) починається від 171.21 грн.
Уриклар капсули №30 (15х2) є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні