Ферсінол-З капсули №30 (6х5)

Ціни в Україні
від 140.65 до 311.50 грн
в 4312 аптеках

Характеристики

Категорія
Серія/Лінійка
Призначення
дефіцит заліза, анемії
Виробник
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Румунія
Показати все

Опис для Ферсінол-З капсули №30 (6х5)

Склад

1 капсула містить: залізо (II) (у формі заліза сульфаrу безводного) — 50 мг; вітамін С (аскорбінова кислота) — 50 мг; цинк (у формі цинку сульфату) — 25 мг; вітамін РР (нікотинамід) — 10 мг; вітамін В1 (тіаміну мононітрат) — 2 мг; вітамін В2 (рибофлавін) — 2 мг; вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) — 1 мг; вітамін В9 (фолієва кислота) — 0,5 мг;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, каолін, сахароза, тальк очищений (наповнювач), сульфат кальцію (наповнювач), гліцерину моностеарат (наповнювач), титану діоксид (замутнювач), віск бджо­линий білий (глазуруючий агент), етилцелюлоза (наповнювач); оболонка капсули: желатин.

Властивості

Залізо (ІІ) (у формі заліза сульфату безводного), що входить до складу дієтичної добавки, поповнює дефіцит заліза в організмі, бере участь у гемопоезі, забезпечує синтез залізовмісних метаболітів. У комплексі з вітамінами С, групи В покращується всмоктування та засвоєння негемового (іонізованого) заліза, запобігає його прооксидантній дії, краще засвоюються білки. Рекомендована добова потреба заліза за інформацією ВООЗ становить 30–60 мг/добу.

Недостатня кількість заліза може спричинити розвиток залізодефіцитної анемії під час вагітності. Негативним наслідком затяжної залізодефіцитної анемії є кисневе голодування малюка. Для матері анемія може стати причиною появи раннього токсикозу або важкого гестозу, виникнення яких тільки посилює гіпоксію плода. Також дефіцит заліза може спричинити передчасні пологи. Зростає і ризик розвитку ускладнень у процесі пологів. У породіль з анемією часто спостерігається слабка родова діяльність, відкриття кровотечі під час та/або після пологів, особливо при кесаревому розтині. Крім того, брак заліза в організмі вагітної може стати причиною розвитку анемії й у її дитини після народження.

Цинку сульфат є джерелом цинку — складової частини більш ніж 80 ферментів організму людини. Необхідний дпя утворення еритроцитів та інших формених елеметів крові. Бере участь у фотохімічних реакціях процесу зору та діяльності залоз внутрішньої секреції.

Вітамін С (аскорбінова кислота) регулює згортання крові, окисно-відновні процеси та рівень ліпідів у крові, бере участь у метаболізмі фолієвої кислоти, а також стимулює процеси кровотворення, імунну систему, підвищуючи захисні функції організму.

Вітамін РР (нікотинамід) бере участь у процесах тканинного дихання, жирового та вуглеводного обміну.

Вітамін В1 (тіаміну мононітрат) як кофермент бере участь у вуглеводному обміні, функціонуванні нервової системи.

Вітамін В2 (рибофлавін) — каталізатор клітинного дихання та зорового сприйняття; відіграє важливу роль у формуванні ДНК, сприяє процесам регенерації тканин (у тому числі клітин шкіри).

Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) як кофермент бере участь у метаболізмі амінокислот, білків, а також у процесах синтезу нейромедіаторів.

Вітамін В9 (фолієва кислота) необхідний для нормального дозрівання мегалобластів та утворення нормобластів. В організмі відновлюється до тетрагідрофолієвої кислоти, що є коензимом, котрий бере участь в різних метаболічних процесах. Стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот (в тому числі метіоніну, серину), нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, в обміні холіну.

Фолієва кислота є профілактичним засобом такої вродженою патології, як незарощення невральної трубки (spina bifida), та порушень розвитку головного мозку. Середня добова потреба у фолієвій кислоті, рекомендована ВООЗ, становить для дорослого населення 400 мкг/добу.

Рекомендовані добові потреби вагітних та матерів, що годують грудьми, у вітамінах та мінеральних речовинах представлено в таблиці нижче.

Показники Добова потреба
Вагітні Матері-годувальниці
Вітаміни
С (аскорбінова кислота) 90–100 мг Додатково 40 мг
РР (нікотинамід) 16–22 мг Додатково 5 мг
В1 (тіаміну мононітрат) 1,5–1,9 мг Додатково 0,6 мг
В2 (рибофлавін) 1,6–2,1 мг Додатково 0,5 мг
В6 (піридоксину гідрохлорид) 2,1 мг Додатково 0,5 мг
В9 (фолієва кислота) 400–600 мкг 200 мкг
Мінеральні речовини
Залізо 30 мг 33 мг
Цинк 10 мкг 11 мкг

Добове надходження в організм заліза, цинку, водорозчинних вітамінів (С, РР, групи В) при вживанні дієтичної добавки Ферсінол-З згідно з рекомендованими добовими дозами не перевищує трикратного значення норми добової фізіологічної потреби для дорослого населення.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується у якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело заліза, цинку та вітамінів (С, РР, групи В) з метою корекції залізо- та цинкдефіцитних станів, гіпо- та авітамінозів С, РР, групи В.

Спосіб застосування та дози

За рекомендацією лікаря вживати дорослим по 1–2 капсули на добу або через добу, під час або після прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю питної води. Курс вживання визначає лікар індивідуально.

Вагітним вживати по 1 капсулі 1 раз на добу. Курс вживання: починаючи з 14-го тижня вагітності, по 2 тиж з перервами по 1 тиж безпосередньо до пологів.

У період годування грудьми вживати по 1 капсулі на добу. Курс вживання: 3–6 міс.

У менструальний період вживати по 1 капсулі на добу. Курс вживання: 2 доби до початку менструації, протягом всього циклу та 2 доби після його закінчення. Загальна тривалість вживання (з днями менструації включно): не більше 10 діб.

У випадку інтенсивних фізичних навантаженнь, а також при гіпо- та авітамінозах рекомендується приймати по 1–2 капсули на добу. Курс вживання: 10 діб.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів; гемосидероз, гемохроматоз; печінкова недостатність; анемії, які не викликані дефіцитом заліза (апластична, гемолітична, сидероахрестична та свинцева анемії; мегалобластна анемія, спричинена ізольованим дефіцитом вітаміну В12 або фолієвої кислоти).

Особливості застосування

Для уникнення зниження всмоктування заліза не рекомендується запивати капсули чорним чаєм, кавою, молоком. Не має клінічного значення темне забарвлення випорожнень, яке пов’язане з виведенням заліза, що залишилося.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання

Зберігати при температури не вище 25 °С.

Характеристики

Категорія
Серія/Лінійка
Призначення
дефіцит заліза, анемії
Виробник
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Румунія

Часті питання

Ціна на Ферсінол-З капсули №30 (6х5) починається від 140.65 грн.
Ферсінол-З капсули №30 (6х5) є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні