Фертіфолін порошок по 1,08 г №30 у стіках

Ціни в Україні
від 363.04
до 523.50 грн
в 6486 аптеках

Характеристики

Форма випуску
порошок
Активні компоненти
міо-інозитол, фолієва кислота (Вітамін В9)
Кількість активних компонентів
міо-інозитол: 1000мг, фолієва кислота (Вітамін В9): 100мкг
Країна походження бренду
Фінляндія
Показати все

Опис для Фертіфолін порошок по 1,08 г №30 у стіках

Склад

Властивості продукту Фертіфолін визначаються властивостями компонентів, що входять до його складу – інозит (Міо-інозитол) 1000 мг та фолієва кислота у формі L-метифолат кальцію (Метафолін) 100 мкг (у перерахунку на фолат). Сумісне застосування Міо-інозитолу та Метафоліну забезпечуе взаємне посилення ефектів (синергізм).

Властивості

МІО-ІНОЗИТОЛ (ІНОЗИТ, інозитол, вітамін В8)

Інозитол є мінорним біологічно активним компонентом. Інозітол виконує функції сигнальної молекули, необхідної для внутрішньоклітинної передачі сигналів від рецепторів. Інозітол забезпечує функціонування рецепторів статевих гормонів, інсуліну, катехоламінів, тиреотропного гормону (ТТГ) та ін.

Добова потреба в інозитолі становить 4-8 г. Інозитол може синтезуватися здоровими нирками людини і надходити з їжею. Найбільша кількість інозитолу містять цитрусові, цільні злаки, сухофрукти, арахіс, паростки пшениці, боби, дріжджі, овочева зелень. Фрукти і свіжі овочі містять більше инозитолу ніж заморожені, консервовані та термічно оброблені продукти. При порушенні синтезу, виведення нирками або надходження з харчовими продуктами відбувається порушення обміну інозитолу.

МЕТАФОЛІН (ФОЛАТ, L-метилфолат кальцію, вітамін В9)

Метафолін є біологічно активною формою фолатів - речовин з подібною структурою і властивостями, найвідомішим з яких є фолієва кислота (вітамін В9). Фолати відіграють важливу роль в метаболізмі амінокислот, синтезі білка та нуклеїнових кислот (перш за все в продукції ДНК і РНК), функціонуванні хромосом. Тому ефективне поповнення дефіциту фолатів вкрай важливе для нормального поділу клітин і росту тканин.

Фолати не синтезуються в організмі людини, надходять в організм з продуктами і харчовими добавками. Багато фолатів містять зелені овочі з великим листям, брюссельська капуста, печінка, яйця і бобові, а ось їх вміст у фруктах (за винятком апельсинів), м'ясі та молоці досить низький. Під час термічної обробки їжі більша частина фолатів (до 90%) руйнується протягом декількох хвилин.

Дефіцит фолатів негативно позначається на здоров'ї людини, приводячи до розвитку, наприклад, мегалабластної анемії, серцево-судинних захворювань, онкопатології. Особливо тяжко проявляється дефіцит у жінок в період підготовки і під час вагітності, коли може розвинутися патологія яйцеклітини, відшарування плаценти, завмерла вагітність, мимовільний аборт (викидень); вроджені вади у дитини: аненцефалія, дефект нервової трубки, гідроцефалія, гіпотрофія, заяча губа, затримка розумового розвитку, анемія, яка може привести до гіпоксії плода.

На відміну від фолієвої кислоти, що призначається традиційно, Метафолін є біологічно активною формою фолату, якому вже не потрібен ланцюжок метаболічних перетворень в присутності ферментів. За різними даними до 50% представників європеоїдної раси не в змозі правильно засвоювати традиційну фолієву кислоту, оскільки мають мутацію в гені, який відповідає за перетворення фолієвої кислоти в активну форму. Метафолін краще всмоктується навіть при порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту і метаболізму, при сумісному прийомі з лікарськими засобами.

Фолати практично не накопичуються в організмі людини, тому для профілактики ускладнень перебігу вагітності та розвитку дефектів нервової системи плоду Метафолін доцільно приймати ще на етапі планування вагітності. Всесвітня Організація Охорони Здоров'я (ВООЗ) рекомендує щоденний профілактичний прийом фолатів в дозі 400 мкг.

Показання до використання

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування, як додаткове джерело інозиту та фолієвої кислоти.

Спосіб застосування

Визначення добової дози та тривалості прийому може визначатися лікарем індивідуально і відрізнятися від рекомендованих в даному листку-вкладиші.

Безпосередньо перед вживанням розчинити 1 пакетик в 200 мл води кімнатної температури. Рекомендується вживати дорослим та дітям з 3-х років по 1 пакетику в день під час прийому їжі.

Тривалість прийому:

1 місяць.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. За необхідності курс застосування можна повторити.

Застереження

Індивідуальна непереносимість компонентів.

Форма випуску

Порошок розчинний в пакетиках-стіках номінальною масою по 1,08 г. По 30, 60, 120, 360 пакетиків-стіків або пакетиків-саше в картонній коробці з листком-вкладишем.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25°С.

Виробник

«Файн Фудс & Фармас’ютікалс Н.Т.М. С.п.А.», Віа Берліно, 39, Зінгонія - Верделліно (БГ), Італія для «Оріон Корпорейшн», Оріонінтіе 1, 02200, Еспоо, Фінляндія /«Fine Foods & Pharmaceuticals N.T.M. S.p.A.», Via Berlino, 39, Zingonia – Verdellino (BG), Italy for “Orion Corporation”, Orionintie 1, 02200, Espoo, Finland

Організація, яка приймає претензії від споживачів в Україні:

Пр-во Оріон Корпорейшн: 04116, м.Київ, вул. Шолуденкa, 3, офіс 309.

Характеристики

Форма випуску
порошок
Активні компоненти
міо-інозитол, фолієва кислота (Вітамін В9)
Кількість активних компонентів
міо-інозитол: 1000мг, фолієва кислота (Вітамін В9): 100мкг
Країна походження бренду
Фінляндія

Часті питання

Ціна на Фертіфолін порошок по 1,08 г №30 у стіках починається від 363.04 грн.
Фертіфолін порошок по 1,08 г №30 у стіках є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні