Централ-Б капсули №30

Ціни в Україні
від 107.60 до 232.99 грн
в 3139 аптеках

Характеристики

Призначення
заспокійлива дія
Виробник
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Румунія
Показати все

Опис для Централ-Б капсули №30

Склад

1 капсула містить сухий стандартизований водно-спиртовий екстракт валеріани (Valeriana officinalis) - 100 мг (сесквітерпенові кислоти, такі як валер'янова кислота ≥0,3 мг); сухий водно-спиртовий екстракт пасифлори (Passiflora incarnata) - 25 мг; сухий водно-спиртовий стандартизований екстракт листя і квіток глоду (Crataegus pinnatifida) - 25 мг (флавоноїди, такі як гиперозид ≥1,5 мг).
Допоміжні речовини: лактози моногідрат; целюлоза мікрокристалічна (наповнювач); магнію карбонат легкий (наповнювач); кремнію діоксид колоїдний безводний (наповнювач); магнію стеарат (антизлежувач); оболонка капсули: желатин; титану діоксид (замутнювачі).

Без ГМО.

Властивості

Сухий водно-спиртовий стандартизований екстракт валеріани (Valeriana officinalis) містить ефірну олію, основним компонентом якої є ефір борнеолу та ізовалеріанової кислоти, а також вільні валеріанову кислоту і борнеол, органічні кислоти (в тому числі валеріанову кислоту >0,3 мг, яка чинить спазмолітичну дію), дубильні та інші біологічно активні речовини. Має седативний ефект, зменшує напруження та дратівливість, характерні для психічної перевтоми та неврастенії. Чинить спазмолітичну дію.

Сухий водно-спиртовий екстракт пасифлори (Passiflora incarnate) містить біологічно активні речовини та флавоноїд вітексин, який чинить м’яку заспокійливу дію на ЦНС, сприяє нормалізації сну, зменшує занепокоєність та нервозність, чинить спазмолітичну дію на гладкі м’язи, поліпшує роботу серця, виявляє седативний ефект.

Сухий водно-спиртової стандартизований екстракт листя та квіток глоду (Crataegus innatiflda) містить флавоноїди, такі як гіперозид >1,5 мг, холін, ацетилхолін, дубильні речовини, фітостерини та ін. Завдяки наявності терпенових з’єднань та флавоноїдів проявляє спазмолітичний вплив, вибірково розширюючи судини серця та головного мозку, чинить гіпотензивну дію, сприяє нормалізації венозного тиску, покращує функції стінок судин. Чинить м’який седативний ефект.

Рекомендації щодо застосування

У якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело природних біологічно активних компонентів: сесквітерпенових кислот (валеріанова, ацетовалеріанова, гідроксивалеріанова): монотерпенів (складний ефір борнілізовалеріанат); флавоноїдів (гіперозид, вітексин), органічних кислот (валеріанова та ізовалеріанова), дубильних речовин з метою нормалізації сну та функціонального стану нервової та серцево-судинної систем у випадку стресу, нервових та розумових навантаженнь, сезонних емоційних розладів, у передменструальний період, при клімактеричних проявах.

Біологічно активні речовини, що входять до складу дієтичної добавки Централ-Б, виявляють загальнозміцнювальні, спазмолітичні, гіпотензивні та седативні властивості.

Спосіб застосування та дози

За рекомендацією лікаря дорослим і дітям віком від 12 років — вживати по 1–2 капсули 2 рази на добу, запиваючи достатньою кількістю питної води.

При порушенні сну та безсонні — 2 капсули за півгодини до сну.

Тривалість вживання визначає лікар індивідуально.

Перед вживанням рекомендована консультація лікаря.

Особливості застосування

Уперіод вживання необхідно дотримуватися обережності при діяльності, що вимагає підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів; період вагітності або годування грудьми; артеріальна гіпотензія.

Умови зберігання

Зберігати за температури не вище 25 °С в оригінальній упаковці.

Характеристики

Призначення
заспокійлива дія
Виробник
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Румунія

Часті питання

Ціна на Централ-Б капсули №30 починається від 107.60 грн.
Централ-Б капсули №30 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні