Щизарен фітоконцентрат по 30 мл у флак.

Ціни в Україні
від 34.37 до 84.10 грн
в 981 аптеці

Характеристики

Бренд
Призначення
підтримка функцій щитовидної залози
Виробник
Об'єм
30 мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Щизарен фітоконцентрат по 30 мл у флак.

Склад

Водно-спиртові екстракти трави дроку фарбувального, материнки, квіток глоду, календули, кукурудзяних стовпчиків з рильцями, плодів обліпихи, кореневища перстачу, кореня кульбаби, кореня валеріани, елеутерококу.

Властивості

Фітоконцентрат Щизарен - функціональний продукт натурального походження, має виражений нормалізуючий вплив на функції та структуру щитовидної залози, покращує процеси метаболізму в її клітинах і сприяє зменшенню навіть грубих структурно-функціональних змін. Завдяки нормалізуючому впливу, може успішно застосовуватися при всіх захворюваннях щитовидної залози, які супроводжуються як підвищенням, так і зниженням гормональної функції.

Дія: клінічно підтверджено, що фітоконцентрат Щизарен має виражений нормалізуючий вплив на функції та структури щитовидної залози. Він покращує процеси метаболізму в її клітинах і сприяє зменшенню навіть грубих структурно-функціональних змін щитовидної залози. Завдяки нормалізуючому впливу на цей орган, Щизарен може успішно застосовуватися при всіх його захворюваннях, які супроводжуються як підвищенням, так і зниженням гормональної функції щитовидної залози.

Щизарен значно покращує загальний стан і працездатність хворих з різними захворюваннями щитовидної залози. Фітоконцентрат знижує рівень аутоімунізації до її тканини. Благотворно діє на обмінні процеси, артеріальний тиск і утворення гемоглобіну. При гіпофункції щитовидної залози Щизарен дозволяє поступово зменшувати дозу замісної гормонотерапії (під контролем лікаря). Фітоконцентрат сприяє зменшенню розмірів вузлів у щитовидній залозі.

Рекомендації щодо застосування

Застосовується при тиреоїдитах, вузловому і змішаному зобах, станах з підвищенням і зниженням функції щитовидної залози, для профілактики захворювань цього органу.

Спосіб застосування та дози

Профілактичний курс дорослим по 30 - 40 крапель на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один - два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс - після двотижневої перерви.

У терапевтичних цілях, за призначенням лікаря може бути призначене індивідуальна дозування: один-два рази на день по 30-70 крапель на 50-100 мл води.

Дозування для дітей: Щизарен приймають з розрахунку 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини дорівнює добовій дозі, яку ділять на 2 прийоми і розводять теплою водою кожні 5-10 крапель на столову ложку води.

Додаткова інформація *: Для випаровування спирту з фітоконцентартів рекомендуємо накапати їх в добре теплу воду або в гарячу чашку і почекати 2-3 хвилини - спирт випарується.

Побічних ефектів від вживання Щизарен під час апробацій у клініках різного профілю не спостерігалося (на упаковці вказані загальні обмеження).

Помутніння розчину або поява осаду не говорить про псування або втрату активності препарату.

Протипоказання

Вагітним жінкам, матерям, що годують грудьми, підвищена чутливість до компонентів.

Упаковка

Флакон сонцезахисного скла 30 мл з крапельним клапаном в картонній коробці 35 * 35 * 85 мм, групова упаковка - 100 шт

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в темному місці при t ° + 15 - / + 25 C °

Характеристики

Бренд
Призначення
підтримка функцій щитовидної залози
Виробник
Об'єм
30 мл
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні