Зубна паста Apagard Premio, 100 г

Характеристики

Категорія
Бренд
Класифікація
аптечна
Вік
для дорослих
За складом
без фтору, з гідроксіапатитом
Призначення
ремінералізація зубів, відбілювання, зміцнення емалі, проти карієсу
Смак
м'ята
Виробник
Форма випуску
паста
Вага
100 г
Країна походження бренду
Японія
Показати все

Опис для Зубна паста Apagard Premio, 100 г

Опис

APAGARD PREMIO - лікувально-профілактична зубна паста з нано-гіброксіапатіом та нано-конхіоліном (частинами перлів) забезпечує преміальний догляд за порожниною рота. Вона не тільки добре очищує і відбілює зуби, та й здатна відновлювати поверхню емалі, пломбуючи мікротріщини.

Це високотехнологічний продукт японської розробки містить спеціальні компоненти, що мінералізують і зміцнюють зубну емаль, забезпечуючи надійний захист від карієсу. Гідроксіапатит – головна складова тканини зуба, порушення якої призводить до карієсу. Частинки гідроксіапатиту, які використовуються в пасті, мають нано-розміри, тому здатні вбудовуватися в порушену структуру емалі, відновлюючи її. У складі пасти є конхіолін - рогоподібна органічна речовина білкового типу, що утворює зовнішній шар раковини молюсків і каркас перлів. Таким чином ця речовина додатково кальцинує зубну емаль, відбілює та зміцнює поверхню зуба.

Дана зубна паста не містить фтору, має м'який м'ятний смак. Вона добре піниться, економно витрачається, не має абразивного компонента у складі, очищує поверхні зубів дбайливо, без подряпин та пошкоджень.

Паста APAGARD Premio чудово видаляє зубний наліт, зміцнює поверхню зубів, відбілює, підтримує здоров'я ясен та освіжає дихання.

Не містить фтору. АПАГАРД ПРЕМІО містить більшу кількість медичного гідроксіапатиту та створений для досягнення кращого ефекту природного відбілювання.

Спосіб застосування

Невелику кількість зубної пасти нанести на зубну щітку. Зуби чистяться круговими рухами, одночасно акуратно масажуючи ясна. Після процедури ротову порожнину ополоснути водою.

Склад

Вода, дикальція фосфат, гліцерин, ксиліт, медичний гідроксіапатит, діоксид кремнію, ПЕГ-8, лаурилсульфат натрію, целюлозна камедь, ароматизатор, силікат натрію, тримагнезіум фосфат.

Характеристики

Категорія
Бренд
Класифікація
аптечна
Вік
для дорослих
За складом
без фтору, з гідроксіапатитом
Призначення
ремінералізація зубів, відбілювання, зміцнення емалі, проти карієсу
Смак
м'ята
Виробник
Форма випуску
паста
Вага
100 г
Країна походження бренду
Японія

Часті питання

Ціна на Зубна паста Apagard Premio, 100 г починається від 950.00 грн.
Зубна паста Apagard Premio, 100 г є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні