Шампунь сухий Agrado 2-в-1 з кондиціонером Молочний, 200 мл
Опис для Шампунь сухий Agrado 2-в-1 з кондиціонером Молочний, 200 мл
Опис
Миттєво очищує та пом'якшує волосся, без використання води. Містить кондиціонер, який пом'якшує та полегшує укладання. Поглинає надлишки жиру, забезпечуючи більший час між процедурами миття голови. Додає об'єм і освіжає зачіску. Для всіх типів і довжини волосся. З ніжним молочним ароматом.
Переваги
- Миттєве очищення
- Миттєво освіжає волосся без використання води.
- Об'єм і текстура
- Усуває жирність і надає об'єм при укладанні.
- Молочний аромат
- Має приємний та ніжний молочний аромат.
Спосіб застосування
Енергійно струсити перед кожним використанням і між розпиленнями. Накрити плечі рушником та нанести, тримаючи флакон вертикально, розпилюючи короткими чергами на 20 см від волосся шар за шаром, акцентуючи на коренях.
Помасажувати волосся кінчиками пальців, щоб переконатися, що всі корені покриті. Розчісувати волосся, поки не зникнуть всі сліди нанесення. Якщо дифузор забився – зняти його, промити великою кількістю теплої води та висушити.
Склад
Butane, Isobutane, Propane, Alcohol Denat., Oryza Sativa Starch, Parfum, Cetrimonium Chloride, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Coumarin.