Зволожувач-очищувач повітря Boneco 2055D

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Колір
чорний
Гарантія виробника
5 років
Особливість
автовідключення, низький рівень шуму
Виробник
Форма випуску (детально)
зволожувач
Країна походження бренду
Швейцарія
Показати все

Опис для Зволожувач-очищувач повітря Boneco 2055D

Опис

Зволожувач-очищувач повітря Boneco 2055D простий в експлуатації, не вимагає витратних матеріалів, споживає мало електроенергії, має кабель з регульованою довжиною. Прилад Boneco 2055d створює унікальну можливість щодня дихати природно зволоженим, чистим повітрям. Догляд за boneco 2055 d полягає лише в періодичному митті піддону. Самі ж прилади зроблені з високоякісних матеріалів (харчовий пластик), тому прослужать дуже довго. Зволоження та очищення повітря здійснюється без використання хімікатів.

Boneco 2055d може працювати в двох режимах: нічний (безшумна робота, менше 25 дБ, тобто тихіше, ніж цокає годинник) і денний (максимальна інтенсивність зволоження повітря boneco a-o-s 2055).

Boneco 2055D, на відміну від Boneco 2055, володіє ЖК-дисплеєм, що дозволяє задавати і відстежувати поточний і необхідний рівень вологості. А ще Boneco 2055d може самостійно підтримувати задані параметри. Щоб дізнатися, наскільки ефективно працює зволожувач, досить на нього подивитися, і ви побачите на РК-дисплеї точну інформацію: як змінюється рівень вологості в приміщенні.

Принцип роботи

Зволоження повітря засноване на саморегулюючому принципі «холодного» випаровування. За допомогою системи пластикових дисків вода перетворюється в дрібнодисперсний «водяний» пил, який і зволожує повітря, і очищає його від забруднюючих мікрочастинок. Диски виготовлені з пластику і мають ребристу форму, яка в силу своїх хімічних властивостей не дозволяє воді відразу стікати в піддон, тому барабан завжди вологий. Повітря, що нагнітається всередину приладу вентилятором, проходить через диски, несучи з собою молекули води, а найдрібніші частинки пилу залишаються на дисках. Процес очищення ідентичний тому, який відбувається в природі під час дощу: здійснюється природне промивання повітря.

В зволожувачі застосована нова запатентована технологія компанії Plaston - система спеціальних пластикових дисків 4-го покоління. Поверхня кожного диска складається з маленьких сот. Така мікростільникова структура дозволяє краще і легше утримуватися краплям води на диску, що сприяє підвищенню продуктивності Boneco 2055D по зволоженню і очищенню повітря. При проходженні повітряного потоку через «мийку повітря» система вологих дисків затримує шкідливі домішки - пил, пилок рослин, частинки волосся, шерстинки тварин і ін., Змиваючи їх водою в піддон приладу. Таким чином досягається ефект вологого прибирання повітря в приміщенні, що обслуговується.

Boneco 2055D оснащений іонізуючим срібним стрижнем Ionic Silver Stick (ISS). Дана технологічна розробка забезпечує ефективне знезараження води і загибель понад 650 видів хвороботворних мікроорганізмів (бактерій, вірусів та ін.).

Крім основних функцій - очищення і зволоження повітря, в «мийках повітря» Boneco 2055D передбачена можливість ароматизації приміщення. Ароматерапія визнана багатьма лікарями як ефективний спосіб поліпшення самопочуття. Грамотно організований ароматерапевтический процес покращує настрій, зміцнює імунітет і в цілому сприяє більш позитивному сприйняттю життя. А організувати його досить легко. Все, що для цього потрібно - покласти просочений ароматичними речовинами ватяний тампон в спеціально передбачену для цього ємність приладу - аромакапсулу, виготовлену з харчового пластику, який не вбирає запахи і легко миється.

У Boneco 2055D вбудовано пристрій попередньої іонізації, який надає мікрочастинкам, що надходять з повітряним потоком, негативний заряд. Ці частинки притягуються до зволожуючих дисків приладу, що має позитивний заряд, а потім при черговому їх обертанні змиваються водою в піддон. Таким чином, функція попередньої іонізації дозволяє очищати повітря з максимальною ефективністю (уловлюються частинки до 0,1 мкм, що можна порівняти з HEPA-фільтрацією), а також усувати неприємні запахи і тютюновий дим.

Особливості Boneco 2055d

 • поєднання функцій зволоження й очищення повітря;
 • відсутність змінних фільтрів, витратних матеріалів;
 • новітнє покоління зволожуючих дисків - «технологія соти»;
 • антибактеріальний захист - іонізуючий срібний стрижень (ISS);
 • можливість ароматизації повітря;
 • функція попередньої іонізації повітря;
 • два ступені потужності при дуже тихій роботі;
 • нічний режим роботи приладу;
 • вбудований електронний гігростат;
 • РК-дисплей;
 • автоматична підтримка заданої вологості;
 • індикатор чищення приладу;
 • індикатор заміни ISS;
 • просте обслуговування і догляд (більшість пластикових частин можна мити в посудомийній машині);
 • високоякісні компоненти і матеріали;
 • автоматичне відключення при недостатньому рівні води;
 • великий прозорий резервуар для води (7 л);
 • високі характеристики по зволоженню (300 г / ч);
 • обслуговуваний об'єм приміщення (150 м³).

Технічні характеристики

Площа / Об'єм приміщення 50м2/150м3
Резервуар для води 7 л
Витрата води 300 г/час
Потужність 20 Вт
Рівень шуму < 25 дБА
Розміри (ВxШxГ) 360x360x360 мм
Маса 5,9 кг

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Колір
чорний
Гарантія виробника
5 років
Особливість
автовідключення, низький рівень шуму
Виробник
Форма випуску (детально)
зволожувач
Країна походження бренду
Швейцарія

Часті питання

Ціна на Зволожувач-очищувач повітря Boneco 2055D починається від 9999.00 грн.
Зволожувач-очищувач повітря Boneco 2055D є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні