Брізер Тріт розчин стерильний для інгаляційного і інтраназального застосування по 4 мл №10 в конт.

Ціни в Україні
від 129.20 до 281.20 грн
в 335 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
для інгаляції
Країна походження бренду
Україна

Опис для Брізер Тріт розчин стерильний для інгаляційного і інтраназального застосування по 4 мл №10 в конт.

Склад

1 ml (мл) розчину містить: натрію хлорид – 30,0 mg (мг).

Форма випуску

По 4 ml (мл) у контейнерах полімерних, по 10 контейнерів у пачці з картону.

Опис

Breather Treat (Брізер Тріт) ‒ розчин стерильний для інгаляційного та інтраназального введення, який полегшує дихання шляхом розрідження та покращення виведення секрету слизової оболонки верхніх та нижніх дихальних шляхів у пацієнтів із запальними захворюваннями органів дихання за рахунок осмотичного ефекту. Розчин стимулює захисні властивості слизових оболонок верхніх дихальних шляхів завдяки здатності активно розріджувати і виводити виділення, які утворюються під час інфекційних та алергічних захворювань. Застосовується в комплексній терапії захворювань дихальних шляхів, в тому числі з використанням інгаляційної системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс).

Показання до використання

Breather Treat (Брізер Тріт) призначений для зменшення набряку слизової оболонки, розрідження секрету та полегшення дихання.

Гострі респіраторні вірусні інфекції, грип, ларингіти, трахеїти, бронхіти, бронхіоліти, муковісцидоз, бронхоектатична хвороба та хронічні обструктивні захворювання легень. Також застосовується при гострих та хронічних захворюваннях носоглотки, носової порожнини та пазух, гіпертрофії аденоїдів у дітей, цілорічному та сезонному алергічному риніті.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів медичного виробу.

Спосіб застосування

Використання за допомогою інгаляційної системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс)

Інгаляцію розчину можна проводити за допомогою інгаляційної системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс) з використанням спеціальної маски на обличчя, загубника або назальної канюлі.

При застосуванні дітям (від народження): використовувати від 1 до 4 ml (мл) розчину. Доза, тривалість та частота застосування визначається лікарем.

При застосуванні дорослим: використовувати по одному контейнеру 2 рази на день. За необхідності частота використання може бути збільшена до 4 разів на день.

 1. Підготуйте до використання інгаляційну систему Breather AirOx (Брізер АйрОкс).
 2. Відкрийте пакет з фольги та відокремте однодозовий контейнер. Переконайтеся, що контейнер не пошкоджено.
 3. Струсіть контейнер, який відокремили. Інші контейнери залиште у пакеті з фольги та помістіть їх у картонну коробку. Не виймайте контейнери з пакета, якщо в цьому немає потреби.
 4. Тримаючи контейнер за верхній край, поверніть інший край, щоб відкрити контейнер.
 5. Вставте контейнер в інгаляційну систему Breather AirOx (Брізер АйрОкс) відкритим краєм вниз і легенько натисніть. Переконайтеся, що весь розчин перетік у резервуар приладу.
 6. Закрийте резервуар системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс) і використовуйте за призначенням.

Після використання промийте інгаляційну систему Breather AirOx (Брізер АйрОкс), залишки розчину утилізуйте.

Інтраназальне введення

Дорослим – по 3 краплі; дітям – по 1‒2 краплі у кожен носовий хід 3‒4 рази на добу.

Спосіб застосування для дорослих: перед початком процедури слід вимити руки з милом та акуратно звільнити носові ходи від секрету швидким різким видихом через ніс. Для попередження витікання розчину необхідно лягти або сісти та закинути голову назад, потім закапати розчин. При закапуванні розчину у правий носовий хід голова має бути закинута трохи назад та нахилена ліворуч і, навпаки, голова має бути нахилена праворуч при закапуванні розчину у лівий носовий хід. Після закапування бажано побути в положенні лежачи із закинутою назад головою протягом 2 хвилин, після чого звільнити носові ходи від розрідженого секрету. Залишки розчину на обличчі слід витерти серветкою.

Спосіб застосування для дітей: перед початком процедури слід вимити руки з милом та акуратно звільнити носові ходи дитини від секрету. Після очищення носа від секрету закапати розчин у кожен носовий хід. При закапуванні розчину у правий носовий хід голова дитини має бути закинута трохи назад та нахилена ліворуч і, навпаки, голова дитини має бути нахилена праворуч при закапуванні розчину у лівий носовий хід. Після закапування дитині бажано побути в положенні лежачи із закинутою назад головою протягом 2 хвилин, після чого слід посадити дитину та допомогти їй звільнити носові ходи від розрідженого секрету. Залишки розчину на обличчі слід витерти серветкою.

Побічна дія

В осіб з індивідуальною непереносимістю компонентів розчину можливі реакції підвищеної чутливості. В поодиноких випадках можуть виникати гіперемія слизової оболонки носа, запаморочення, кашель або бронхоспазм.

У разі виникненні будь-яких побічних реакцій слід негайно припинити використання медичного виробу та повідомити лікаря і виробника.

Застереження

 • Розчин призначений для застосування тільки шляхом інгаляційного або інтраназального введення. Використовуйте виріб відповідно до інструкції із застосування. Проконсультуйтеся з лікарем перед застосуванням, якщо у Вас є питання.
 • Використання дітьми повинно проходити під наглядом дорослих!
 • Перед використанням медичного виробу перевірте цілісність упаковки і термін придатності. Не використовуйте виріб при пошкодженні первинної упаковки або якщо закінчився термін придатності.
 • Не змішувати з іншими розчинами або лікарськими засобами!
 • Виріб призначений тільки для одноразового застосування. Повторне використання може призвести до інфікування. Не використовуйте повторно.
 • Утилізувати відповідно до місцевих вимог з утилізації медичних відходів.

Умови зберігання

Зберігати в захищеному від сонячних променів місці при температурі від +5 °С до +30 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки.

Виробник

ТОВ «Юрія-фарм», Україна, 03038, м. Київ, вул. М. Амосова, 10.

Адреса виробництва: Україна, 18030, м. Черкаси, вул. Кобзарська, 108.

Характеристики

Бренд
Призначення
для інгаляції
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні