Паста для тіла Coloplast (Колопласт) 2650 для догляду і вирівнювання шкіри, 60 г

Ціни в Україні
від 213.10 до 365.00 грн
в 893 аптеках

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Особливість
використання з усіма видами калоприймачів
Виробник
Вага
60г
Країна походження бренду
Данія
Показати все

Опис для Паста для тіла Coloplast (Колопласт) 2650 для догляду і вирівнювання шкіри, 60 г

Опис

Пастоподібний засіб Coloplast грає одну з найбільш важливих ролей в процесі реабілітації і повернення до нормального способу життя людей з накладеними стомами. Проста у використанні і ефективна, паста дозволяє постійно підтримувати перістомальну шкіру в здоровому стані, герметизує стики, не викликає роздратування і легко видаляється з допомогою елементарних маніпуляцій.

Паста Coloplast - один з товарів знаменитої датської компанії з однойменною назвою «Колопласт», яка понад півстоліття займається розробкою і виробництвом засобів по догляду за стомами. На сьогоднішній день практично 100% продукції «Колопласт» потрапляє на світовий ринок. Паста, як і всі продукти компанії-експерта, пройшла численні клінічні випробування, які підтвердили її високу ефективність за всіма заявленими напрямами. Систематична оцінка відгуків фахівців і користувачів дозволила створити кращий варіант безпечного для шкіри герметизуючого складу, який і став основою пасти Coloplast.

Показання до застосування

Пастоподібний засіб Колопласт призначений для обробки шкіри навколо стоми перед закріпленням адгезивной пластини калоприймача. Його текстура і склад дозволяють повністю вирівняти поверхню шкіри, якщо на ній є рубці, шрами, защипи і інші нерівності, для максимальної адгезії з пластиною. Шар пасти надійно захищає перістомальную шкіру від агресивного впливу кишкового вмісту або урини, а також забезпечує надійне кріплення пластини.

Функціональність засобу

Накладення стоми - складний процес, не тільки щодо фізичного самопочуття людини, але і дуже важкий для його психологічного стану. Постійний страх підтікання калових мас або сечі, можливий неприємний запах і непередбачені випадки є відчутними факторами, що знижують якість життя людини і уповільнюють процес його реабілітації в післяопераційний період.

Дія пасти «Колопласт» направлена на швидке і ефективне рішення перерахованих вище проблем. Паста, нанесена на околостомну область, дозволяє створювати ідеально рівну поверхню шкіри на яку легко, швидко і 100% герметично кріпиться пластина калоприймач. Спеціальні компоненти пасти доглядають за шкірним покривом, не допускають попадання на нього агресивних кишкових мас, попереджають зволоження і мацерацию шкіри під пластиною.

Переваги

 • Засіб від світового експерта у виробництві товарів для реабілітації та догляду за стомами.
 • Великий обсяг, зручна упаковка.
 • 100% герметичність і підтримання шкіри в здоровому стані.
 • Дозволяє ідеально вирівняти шкіру навколо стоми для кращого прилягання пластини.
 • Після застигання набуває еластичну структуру і може повторювати всі рухи шкіри.
 • Продовжує термін служби калоприймачів і може використовуватися з будь-яким видом стомних мішків.
 • Легко і безболісно видаляється разом з пластиною, залишаючи після себе суху шкіру без пошкодження.

Рекомендації по вживанню

Пастоподібний засіб Колопласт призначений для обробки шкіри навколо стоми перед закріпленням адгезивной пластини калоприймача.

Його текстура і склад дозволяють повністю вирівняти поверхню шкіри, якщо на ній є рубці, шрами, защипи і інші нерівності, для максимальної адгезії з пластиною.

Шар пасти надійно захищає перистомальную шкіру від агресивного впливу кишкового вмісту або урини, а також забезпечує надійне кріплення пластини.

Спосіб застосування

Перед нанесенням засобу переконайтеся, що шкіра суха і чиста. Якщо шкіра потребує вирівнювання, наносьте пасту невеликими порціями на місця вад, даючи їм підсихати по 20-30 секунд, і розгладжуйте шпателем або пальцями пасту, поки вона повністю не вирівняє поверхню. Після вирівнювання можна кріпити стомний мішок.

Пасту можна наносити безпосередньо на пластину навколо вирізаного під стому отвору. А потім кріпити до тіла. Для кращої адгезії можна наносити засіб і на перистомальную частина, і на пластину.

Відразу після видавлювання пасти слід надійно закрити кришку тюбика щоб уникнути пересихання пасти.

Слід знати

Якщо потрібно розгладити пасту, що почала укріплятися на шкірі, потрібно злегка змочити пальці водою і пройтися ними по поверхні, що вимагає корекції.

На шкіру з виразками або ранами краще наносити пасту в смужках, вона не містить спирту.

Склад

 • Бутиловий ефір;
 • полівінілового ефіру / малеїнова кислота;
 • полісахарид;
 • етанол;
 • пропіленгліколь;
 • изопропанол;
 • смектична глина;
 • діоксид кремнію;
 • вінілпірролідону / сополімер вінілацетату;
 • вода;
 • консерванти.

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Особливість
використання з усіма видами калоприймачів
Виробник
Вага
60г
Країна походження бренду
Данія

Середня ціна по Україні