Гіалвін Hyalvin гель для внутрішньосуглобових ін'єкцій, 20 мг/мл гіалуронату натрію 80 мг/4 мл, по 4 мл №1 у поперед. запов. шпр.

Ціни в Україні
від 7439.00
до 8570.00 грн
в 4474 аптеках

Характеристики

Бренд
Форма випуску
гель
Об'єм
4 мл
Активні компоненти
гіалуронат натрію
Країна походження бренду
Італія
Показати все

Опис для Гіалвін Hyalvin гель для внутрішньосуглобових ін'єкцій, 20 мг/мл гіалуронату натрію 80 мг/4 мл, по 4 мл №1 у поперед. запов. шпр.

Склад

Натрію гіалуронат (20 мг/мл), натрію хлорид, натрію фосфат одноосновний, натрію фосфат двоосновний, вода категорії вода для ін’єкцій (ВДІ).

Рекомендації щодо застосування

ГІАЛВІН 80 мг є замінником синовіальної рідини, яка завдяки своїм в’язкопружним і змащувальним властивостям сприяє відновленню реологічних умов суглобів, змінених у разі дегенеративних або посттравматичних захворювань. Покращуючи характеристики синовіальної рідини, медичний виріб чинить захисну дію на суглоби, сприяє покращенню їх функцій та зменшенню больових симптомів. ГІАЛВІН 80 мг діє лише на рівні суглоба, куди його вводять, не надаючи жодної системної дії.

Спосіб застосування та дози

Перед введенням ГІАЛВІН 80 мг видалити будь який випіт із суглобу для видалення випоту та ін’єкції ГІАЛВІН 80 мг необхідно використовувати ту саму голку. Зняти захисний ковпачок зі шприца, приділяючи особливу увагу уникненню контакту з отвором. Міцно прикрутити голку діаметром від 18 до 22 г до фіксуючої манжети типу Люєра, дотримуючись наведених нижче інструкцій. Перед ін’єкцією обробити місце відповідним дезінфікуючим засобом. Ввести ГІАЛВІН 80мг з використанням асептичної техніки. Вводити тільки в порожнину суглоба. Бажано провести початковий цикл із трьох сеансів лікування з інтервалом в один тиждень, після яких, можливо, застосовувати підтримуючі сеанси відповідно до медичного призначення.

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ГОЛКИ НА ШПРИЦ:

А. Обережно відкрутити ковпачок з наконечника шприца, приділяючи особливу увагу уникненню контакту з отвором.

В. Обережно взяти захисний кожух голки та встановіть голку на насадку Люєр -Лок, міцно загвинчуючи, доки не виникне легкий зворотний тиск, щоб забезпечити водонепроникне ущільнення та запобігти витіканню гелю під час введення.

Застереження

ГІАЛВІН 80мг показаний лише для внутрішньосуглобових ін’єкцій і повинен вводитися лише лікарем, який пройшов спеціальне навчання техніці внутрішньосуглобових ін’єкцій.

Перед використанням перевірити цілісність шприца і термін придатності. Не використовувати голки, відмінні від зазначених. Виріб не можна вводити за наявності інфікованого або сильно запаленого суглоба. Слід уникати інфільтрації у разі триваючих інфекцій або запальних захворювань шкіри поблизу місця інфільтрації. Оскільки немає клінічних даних щодо застосування гіалуронату дітям, лікування ГІАЛВІН 80мг у цих випадках не рекомендується. Рекомендується порадити пацієнту після внутрішньосуглобової ін’єкції уникати важких фізичних навантажень для суглоба та повернутися до нормальної діяльності через кілька днів.

ГІАЛВІН 80мг є виробом для одноразового використання, якість і стерильність гарантуються, лише якщо шприц запакований. Тому будь-які залишки необхідно утилізувати, та не використовувати повторно навіть після нової стерилізації.

Не використовувати виріб, якщо упаковка вже відкрита або пошкоджена. Шприц разом з голкою необхідно утилізувати відразу після використання, навіть якщо розчин не був введений повністю. Після використання утилізувати відповідно до діючих національних норм.

НЕСУМІСНІСТЬ:

Існують несумісності між гіалуронатом натрію та сполуками четвертинного амонію, такими як розчини бензалконію хлориду. Тому необхідно уникати контакту ГІАЛВІН 80мг з цими речовинами.

Побічні ефекти

Деякі тимчасові побічні реакції можуть виникнути після ін’єкції ГІАЛВІН 80мг, такі як біль, скутість, відчуття жару, почервоніння або набряк. Ці вторинні прояви можна полегшити, приклавши лід до суглоба, в який було зроблено ін’єкцію. Зазвичай вони зникають через короткий час. Якщо симптоми не зникають, слід звернутися за медичною допомогою. Необхідно повідомити лікаря про будь – які інші небажані побічні ефекти, пов’язані з ін’єкцією ГІАЛВІН 80мг.

Умови зберігання

Зберігати при температурі 2-25℃ (36-77℉) у сухому місці в оригінальній упаковці. Берегти від світла, тепла та морозу. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

Кожна упаковка медичного виробу містить один флакон з попередньо наповненим шприцом, що містить 4 мл апірогенного гелю, простерилізованого вологим теплом; та одну інструкцію щодо застосування. Упаковка також містить набір з двох наклейок з номером серії. Одну з цих наклейок необхідно вклеїти в медичну карту пацієнта, а іншу необхідно передати пацієнту, щоб забезпечити можливість відстеження.

Виробник

ВИРОБНИК:

ФАРМА ЛАБС С.р.л., Віа Маджента 106, Сан Северо (ФДж) 71016 Італія.

УПОВНОВАЖЕНИЙ ПРЕДСТАВНИК В УКРАЇНІ:

ТОВ Конарк Інтелмед, вул. Шевченка, 315, м. Харків, 61033, Україна, тел.+38 057 714-38-01, +38 057 714-38 02

Уповноважений представник в Україні здійснює функції щодо прийняття претензій від споживачів.

Характеристики

Бренд
Форма випуску
гель
Об'єм
4 мл
Активні компоненти
гіалуронат натрію
Країна походження бренду
Італія

Часті питання

Ціна на Гіалвін Hyalvin гель для внутрішньосуглобових ін'єкцій, 20 мг/мл гіалуронату натрію 80 мг/4 мл, по 4 мл №1 у поперед. запов. шпр. починається від 7439.00 грн.
Гіалвін Hyalvin гель для внутрішньосуглобових ін'єкцій, 20 мг/мл гіалуронату натрію 80 мг/4 мл, по 4 мл №1 у поперед. запов. шпр. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні