Пов'язка гідроколоїдна Hartmann Hydrocoll Sacral 18 см х 18 см

Ціни в Україні
від 291.67
до 3242.90 грн
в 2 аптеках

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Розмір
18 см х 18 см
Основа
поліуретан
Тип пластиру
гідроколоїдний
Виробник
Форма випуску
пов'язка
Країна походження бренду
Німеччина
Показати все

Опис для Пов'язка гідроколоїдна Hartmann Hydrocoll Sacral 18 см х 18 см

Опис

Спеціальна модифікація для догляду за ранами в області крижа. Самофіксуюча гідроколоїдна пов'язка , має повітропроникний та водовідштовхувальний зовнішній плівковий шар, що перешкоджає проникненню мікроорганізмів. При контакті с рановим секретом пов'язка створює вологе середовище в рані. Завдяки гелевому шару пов'язка не прилипає до рани. Зміна пов'язки відбувається без подразнення грануляційної та епіталіальної тканини і безболісно для пацієнта.

Показання до використання

Рекомендована для лікування ран з незначною та помірною ексудацією, особливо для хронічних ран із затримкою утворення грануляційної тканини. Також може бути використаний для лікування опіків другого ступеню, а також при поверхневих ссаднах, для профілактики пролежнів.

Особливості застосування

Пов'язку необхідно підбирати відповідно до розмірів рани - пов'язка повинна мінімум на 1 см виходити за краї рани для надійної фіксації. Зміна пов'язки відбувається за необхідністю - як тільки ексудат виступив за краї рани або пов'язка деформувалася у вигляді пухиря. На рані незначної складності пов'язка може залишатися на рані до 7 днів.

Пов’язка Hydrocoll® не використовується на відкритих м'язах, сухожиллях, кістях; при клінічно інфікованих ранах, при грибкових інфекціях; при опіках третьої стадії.

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Розмір
18 см х 18 см
Основа
поліуретан
Тип пластиру
гідроколоїдний
Виробник
Форма випуску
пов'язка
Країна походження бренду
Німеччина

Часті питання

Ціна на Пов'язка гідроколоїдна Hartmann Hydrocoll Sacral 18 см х 18 см починається від 291.67 грн.
Пов'язка гідроколоїдна Hartmann Hydrocoll Sacral 18 см х 18 см є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні