Вогер капсули по 385 мг №30

Ціни в Україні
від 313.88
до 577.29 грн
в 6975 аптеках + доставка
Кількість в упаковці:

Характеристики

Бренд
Виробник
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
ягоди Со Пальметто, рослинний комплекс
Кількість активних компонентів
ягоди Со Пальметто: 160мг
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Вогер капсули по 385 мг №30

Склад

Активні інгредієнти: 1 капсула містить порошкоподібні екстракти: плодів Со Пальмет- то (Serenoa repens) 160 мг (mg), насіння гарбуза (Cucurbita moschata) 60 мг (mg), бульби афри­канської картоплі (Hypoxis hemerocallidea) 50 мг (mg), кореня кропиви дводомної (Urtica dioica) 50мг (mg), кори африканської сливи (Prunus africana) 40 мг (mg), пилку жита (Secale сегеаіе) 25 мг (mg); оболонка капсули: желатин, барвник титану двоокис.

Фармакологічні властивості

В етіології патологічних процесів, що призводять до порушення сечовипускання у чоловіків, больових відчуттів та порушення статевої функції, суттєву роль відіграє збільшення утворення андрогену дигідротестостерону (ДГТ), що спричиняє ріст тканини передміхуро­вої залози, шляхом зв'язування з цитоплазматич­ними рецепторами андрогену. ДГТ утворюєть­ся із тестостерону шляхом активації ферменту 5-а-редукгази та активації а-адренорецепторів, що збільшують концентрацію іонів кальцію всередині клітини, та призводять до скорочення гладкої мускулатури.

Функціональні властивості дієтичної добавки «Вогер» обумовлені фізіологічною активністю біологічно активних речовин, що входять до її складу: жирних кислот (лауринова, міристино­ва, олеїнова, пальмітинова, стеаринова, ліноле- ва) і фітостеролів (Р-ситостерол, кампестерол, стигмастерол), курбітину та жирної олії, цинку, гіпоксозиду, аглікону та рооперолу, вітамінів (К, С, В2, ВЗ, каротиноїдів), хлорофілу, дубильних речовин, органічних кислот, флавоноїдів, макро- та мікроелементів (Si, Fe, Са, Си, К, Мп, В, Ті, Ni), пентациклічних тритерпенів, п-докоза- нолу та тетракозанолу.

Біологічно активні речовини, що входять до складу «Вогер», володіють протизапальними, антиандрогенними та антиестрогенними властивостями. Вони здатні зменшувати рівень глобуліну, що зв'язує статеві гормони. Найваж­ливішими складовими фітотерапіїє фітостеро- ли, (}-ситостерол, жирні кислоти та лекгини. Ці речовини пригнічують ароматазу, ліпооксиге- назу та фактор росту, що стимулюють проліферацію клітин передміхурової залози. В тому числі пригнічують а-адренорецептори, 5-а-редукгазу, мускаринові холінорецептори, рецептори дигідропіридину або ванілоідні рецептори та нейтралізують вільні радикали.

Біологічно активні речовини, що входять до складу «Вогер», зменшують патологічні процеси передміхурової залози, які супроводжуються частими позивами до сечовипускання, особли­во в нічний час, слабким або переривчастим сечовипусканням, відчуттям неповністю випорожненого сечового міхура, дискомфор­том, в тому числі під час сечовипускання, дискомфортними відчуттями внизу живота або в області промежини, та порушенням статевої функції.

До складу «Вогер» входять всі компоненти, перелічені в розділі «Фітотерапія» Рекомендацій з лікування доброякісної гіперплазії передміху­рової залози Європейської Асоціації Урологів 2019 року:

Екстракт плодів Со Пальметто (Serenoa repens)

містить 45% жирних кислот (лауринова, міристинова, олеїнова, пальмітинова, стеари­нова, лінолева) і фітостероли (Р-ситостерол, кампестерол, стигмастерол).

Со Пальметто покращує показники сечових симптомів, симптоми та показники потоку сечі за шкалою IPSS. Сприяє блокуванню 5-а-редук- тази та пригніченню зв’язування дегідротесто- стерону з рецепторами простати. Антипролі- феративний ефект обумовлений пригніченням активності ферментів 5-а-редуктази та арома- тази.

Екстракт Со Пальметто відноситься до лідерів серед рослинних засобів, що пригнічують розвиток набряку, запалення в простаті та зменшують розміри передміхурової залози. Численні клінічні дослідження екстракту Со Пальметто в Німеччині, Англії, США та інших країнах показали його високу ефективність при хронічному простатиті. Відсутність небажаних дій дозволяє застосовувати екстракт Со Пальметто протягом тривалого часу, не побою­ючись шкідливих для організму наслідків. Крім того, екстракт Со Пальметто сприятливо впливає на стан шкіри та волосся, блокуючи 5-а-редукгазу 2 типу, що є ключовою ланкою в розвитку андрогенної алопеції (випадіння волосся) і вугрової висипки.

Екстракт плодів Со Пальметто призводить до зменшення розміру передміхурової залози та поліпшення симптоматики. Сприяє зупинці перетворення тестостерону в дигідротестосте- рон, тобто усуненню провідної причини розвит­ку доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ).

Екстракт насіння гарбуза (Cucurbita moschata)

містить аміносполуку кукурбітин та жирні олії, які мають протизапальні, відновлювальні, антиоксидантні, імуномодулюючі, регенератив­ні та антипаразитарні властивості.

Вживання продуктів гарбуза супроводжується зменшенням об’єму передміхурової залози, шляхом протизапального та антиандрогенного ефектів, зниженням активності детрузора, поліпшенням показників міжнародної шкали симптомів передміхурової залози (IPSS), параметрів урофлоуметрії і якості життя (QoL). Насіння гарбуза також є потужним джерелом цинку, який відіграє важливу роль у функціону­ванні сечостатевої системи у чоловіків, сприяє підсиленню статевої функції та нормалізації функціонального стану передміхурової залози при простатиті та аденомі.

Екстракт бульби африканської картоплі (Hypoxis hemerocallidea) сприяє підсиленню дії

Co Пальметто. Кореневище рослини афри­канської картоплі (Hypoxis hemerocallidea) відоме своїм традиційним використанням при лікуванні ДГПЗ та інших захворювань сечостате­вої системи, в тому числі при інфекціях сечово­го міхура.

Екстракт, отриманий з бульби африканської картоплі, має основну біоакгивну сполуку гіпоксозид, аглікон і рооперол та дає найбільш вагомі докази ефективності та безпеки у нормалізації функціонального стану при ДГПЗ.

Екстракт кореня кропиви дводомної (Urtica dloica) містить комплекс біологічно активних сполук, серед яких вітаміни (К, С, В2, ВЗ, кароти­ноїди), хлорофіл, дубильні речовини, органічні кислоти, флавоноїди, макро- та мікроелемен­ти (Si, Fe, Са, Си, К, Мп, В, Ті, Ni).

Він сприяє підвищенню рівня гемоглобіну, зниженню рівня глюкози в крові, нормалізації ліпідного обміну та підвищенню загального тонусу організму. Екстракт кореня кропиви дводомної сприяє зменшенню набряку і перешкоджає процесу збільшення передміху­рової залози.

Екстракт кори африканської сливи (Prunus africana) містить низку біологічно активних речовин (фітостероли, пентациклічні тритерпе­ни, n-докозанол та тетракозанол), які мають протизапальні та протинабрякові властивості, завдяки пригніченню продукції простагландину, зниженню рівня пролакгину в передміхуровій залозі.

На основі доклінічних досліджень було висунуто кілька механізмів дії, включаючи інгібування 5-а-редукгази, а-адренергічний антагонізм, інгібування дигідротестостерону і рецепторів, що сприяють зменшенню проліферації тканин передміхурової залози.

Пилок жита (Secale cereale) має ряд ефектів, включаючи розслаблення уретри та сечового міхура, розслаблення гладких м’язів через антагонізм а-адренергічних рецепторів.

До додаткових механізмів відносяться індукція апоптозу в клітинах епітелію передміхурової залози та гальмування біосинтезу простаглан­динів та лейкотрієнів.

Шляхом протизапального ефекту, пилок жита зменшує розмір передміхурової залози при ДГПЗ, простатиті та простатодинії, покращуючи такі симптоми як нікгурія та часті позиви до сечовипускання.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендо­вано приймати до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин та жирних кислот, з метою нормаліза­ції функціонального стану сечовивідної системи чоловіків, при симптомах нижніх сечових шляхів, при дискомфортних відчуттях під час статевого акту, в тому числі при доброя­кісній гіперплазії передміхурової залози та хронічному простатиті.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

Вживати дорослим чоловікам по 1 капсулі 2 рази на добу під час прийому їжі. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Термін застосування: 3 місяці. За необхідності курс застосування за рекомендацією лікаря повторюють.

Особливості застосування

Регулярне щоденне споживання є особливо важливим для нормалізації функціонального стану передміхурової залози. Ефективність компо­нентів, щодо симптомів нижніх сечових шляхів, проявляється через 2-3 тижні після початку застосування. Повна ефективність може бути досягнута не раніше ніж через 3 місяці. Рекомендовано застосовувати повноцінний та збалансований раціон харчування, обмежува­ти тваринні жири, цукор, солодощі та алкоголь.

Застереження

Не переви­щувати рекомендовану добову дозу.

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Підвище­на індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Виробник

ТОВ «БІХЕЛС», Україна, 03110, м. Київ, вул. Солом'янська, 3, оф. 41; фактична адреса потужностей (об’єкта) виробництва: Україна, 04208, м. Київ, просп. Правди 80-В.

ТУ У 10.8-38639061 -002:2015

Характеристики

Бренд
Виробник
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
ягоди Со Пальметто, рослинний комплекс
Кількість активних компонентів
ягоди Со Пальметто: 160мг
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Вогер капсули по 385 мг №30 починається від 313.88 грн.
Вогер капсули по 385 мг №30 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні