Биолакт инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Биолакт - инструкция по применению

Биолакт порошок по 1500 мг №10 в саше
Перевести на русский язык:
Перевести

СКЛАД

живіліофілізованіпробіотичні бактеріїLactobacillusacidophylus LH5, Bifidobacteriumlongum BG3 та Enterococcusfaecium EF1, один стік містить не менш ніж 3x109бактерій;

допоміжні речовини: полідекстроза, порошок овочевої пасти, FOS волокна, порошок апельсинової смакової добавки, лактулоза, апельсиновий ароматизатор,L-аскорбінова кислота, молочний ароматизатор, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат.

ФОРМА ВИПУСКУ:порошок устіках. ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ

Біолакт - полікомпонентнийпробіотик четвертого покоління (пробіотики, які захищені подвійною оболонкою), який містить лактобактерії, біфідобактерії та ентерококи, підтримує фізіологічну рівновагу кишкової мікрофлори і забезпечує комфортне функціонування шлунково-кишкового тракту.

Лактобактерії продукують молочну кислоту та пригнічують ріст патогенних мікроорганізмів, поступово їх витісняючи як природний конкурент. Ентерококи та біфідобактерії беруть участь у процесах ферментативного розщеплення жирів, білків та складних вуглеводів, у процесах синтезу та всмоктування вітамінів.Наявність уБіолактірізних корисних штамів дозволяє надавати позитивну дію на стан і травні функції всьогокишківника(особливо за наявності бродильної диспепсії і явищ метеоризму), а також надаєдетоксикаційні властивості.

Біолакт підтримує функціонування нормальної кишкової мікрофлори шляхом:

 • створеннянесприятливих умов для розмноженняпатогеннихмікроорганізмів;
 • участі у синтезівітамінів та в метаболізміжовчних кислот;
 • поліпшення ферментативного розщепленнябілків, жирів, складнихвуглеводів.

Таким чином, дія Біолакту обумовлена як безпосередньо прямою дією по відношенню до патогенних та умовно патогенних мікроорганізмів, так і опосередкованою - стимуляцією місцевої кишкової ланки імунітету.

Біолакт містить бактерії з подвійним покриттям (dualcoating), що забезпечує високу ступінь виживання і збереження активності живих бактерій у зовнішньому середовищі (впродовж виробничого процесу та зберігання), і захищає бактерії від дії шлункового соку і жовчі. Завдяки системі покриття збільшується кількість живих бактерій, які досягають кишківника, що сприяє їх адгезії та розмноженню на епітеліальних клітинах кишківника. Захист покриття не порушується, поки на бактерії не почне впливати рНсередовище в тонкому кишківнику, в якому пробіотики є ефективними. Після розчинення покриття у кишківнику бактерії регідруються та починають активно розмножуватися, в тому числі - завдяки наявності у Біолактіпребіотиків – лактулози та фруктоолігосахаридів, які є поживним субстратом для корисних бактерій.Унікальна оболонка та система захисту максимізує рівень виживання бактерій і суттєво збільшує їх ефективність порівняно з непокритими бактеріями.

Бактерії, що входять до складу Біолакту, колонізують різні відділи травного тракту, що забезпечує відновлення балансу кишкової мікрофлори як в тонкому, так і в товстому відділах кишківника. Це, в свою чергу, підвищує неспецифічну резистентність організму, підтримує рівновагу імунної, нервової та інших систем, покращує засвоєння поживних речовин та вітамінів.

Біолакт не потребує особливих умов зберігання при низькій температурі. Ліофілізація бактерій та подвійна оболонка забезпечують тривале збереження високої біологічної активності мікроорганізмів при кімнатній температурі.

ПОКАЗАННЯДО ЗАСТОСУВАННЯ:

 • для відновлення балансу мікрофлори кишківника та усунення наслідків антибіотикотерапії(дисбактеріозу кишківника, антибіотик-асоційованої діареї, псевдомембранозного коліту) під час та після прийому антибіотиків;
 • при порушенні рівноваги кишкової мікрофлори (дисбактеріозі);
 • для підтримання нормальної функції травлення;
 • для усунення проявів шлунково-кишкових розладів: закреп, діарея, метеоризм (в тому числі - пов’язаних зі зміною харчового режиму та раціону, води, стресом та ін.);
 • під час корекційного (дієтичного) харчування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразкова хвороба, гастроентерит, коліт, синдром подразненої товстої кишки, порушення всмоктування, інфекційні кишкові захворювання);
 • для підтримання нормальної функції травлення в умовах постійних стресів та вживання сучасних продуктів, які містять компоненти, що несприятливо впливають на мікрофлору кишківника;
 • в комплексі заходів для усунення дисбіозу піхви у жінок;
 • при лактазній недостатності;
 • при алергічних захворюваннях (атопічний дерматит, екзема та інші алергодерматози, харчова алергія);
 • для покращення загального стану при синдромі хронічної втоми;
 • в комплексі заходів при остеопорозі, в т.ч. у жінок у період менопаузи (для покращення засвоєння кальцію).
 • Біолакт є корисним для дітей в період росту, так як покращує біодоступність вітамінів і мінералів.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ І ДОЗИ Для підтримання нормальної травної функції дорослим та дітям від 3-х років: по 1 стіку 1 раз на день 7-14 днів. Один - чотири курси на рік.

При наявності шлунково-кишкових розладів, дорослим та дітям від 3-х років рекомендовано приймати по 1 стіку 2-3 рази на день 7-14 днів. При необхідності термін вживання може бути подовжений до 1 місяця.

Під час прийому антибіотиків курс Біолакту складає час прийому антибіотиків плюс 4 тижні після закінчення курсу антибіотикотерапії. На стадії прийому антибіотиків можливе збільшення дози Біолакта до 2 стіків 2-3 рази на день. Проміжок часу між прийомом антибіотика та Біолакта має складати не менше 3-х годин.

Пробіотики є фізіологічними для людини продуктами. Передозування їх практично неможливе. На відмінувідфармакопейнихпрепаратівпробіотики в дитячомувіці (за винятком дітей перших трьох років життя) призначають майже в тих же дозах, що і дорослим.

ПОБІЧНА ДІЯ

Біолакт добре переноситься; немає інформації про його небажані ефекти. Можливий розвиток послаблення при дефекації у людей зі схильністю до проносів. Уникнутицьогоефектуможназниженнямдози в два рази в порівнянні з базовою, і поступовимїївідновленням протягом тижня.

ПРОТИПОКАЗАННЯ Не застосовуватиБіолакт у разіалергії на йогокомпоненти. ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ Біолакт можна приймати незалежно від прийому їжі, в сухому вигляді, запиваючи водою, або вміст стіку змішати з водою, молоком або їжею кімнатної температури. Не слідзапиватиБіолактгарячими напоями і прийматиодночасно з алкоголем.Можливезастосуванняпід часвагітності та лактації.Не спостерігаєтьсянебажанихвзаємодійБіолакту з лікарськимизасобами. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітеймісці.Уникатисонячногосвітла, високих температур і високої вологості.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ- 2 роки. Не застосовувати Біолакт після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. ПАКУВАННЯ: порошок по 1500 мг у стіках, вкладених в сашети; по 10 стіків в пачці з картону.

Висновок державної СЕС від 27.11.2014 р. №05.03.02-03/72223

ВИРОБНИК

СеллБіотек Ко. Лтд (CellBiotechCo. Ltd.), Корея.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Биолакт, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Биолакт, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Биолакт с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Биолакт порошок по 1500 мг №10 в саше
Производитель Селл Биотек Ко. Лтд для "Новахим Индастри Лтд", Корея/Великобритания
Регистрация № 05.03.02-03/72223 от 27.11.2014

Найдено 1792 аптеки

Киев, пр.Победы 47А
  (044) 206-21-XX
Винница, ул.Келецкая 39
  (043) 246-51-XX
Біолакт пор. 1500 мг стік, в саше № 10
Селл Біотек, Корея
23100
Найдено 1792 аптеки Все аптеки

и 3 аптеки с доставкой

www.laskavaapteka.ua
  38(050)669-08-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
aptekaplus.com.ua
  (067) 421-00-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
lf.ua
  (098) 994-00-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"

Также ищут

Новинки

ГОРЛО БОЛИТЬ? Малюку і Тату горло лікувати Подробней
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Здоровое материнство? Витамины беременности немецкого стандарта Подробней
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу
Top