Лорфіліпт Baum Pharm таблетки для розсмоктування №20
Опис для Лорфіліпт Baum Pharm таблетки для розсмоктування №20
Склад
1 таблетка містить: основні речовини: екстракт листя евкаліпту (хлорофіліпт) — 25,0 мг (mg), вітамін С (L-аскорбінова кислота) - 12,0 мг (mg); допоміжні речовини: цукор, наповнювач: целюлоза мікрокристалічна, антиспікаючий агент: кальцію стеарат.
Спосіб застосування
Дорослим та дітям віком від 12 років та старше розсмоктувати в ротовій порожнині кожні 4-5 годин (3-5 таблеток на день). Термін застосування 7 днів. При необхідності курс можна повторити.
Особливості щодо застосування: таблетку необхідно розсмоктувати після прийому їжі, потім протягом 1 години слід утримуватися від прийому їжі та пиття.
Застереження
Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Протипоказання
Індивідуальна непереносимість складових компонентів, вагітність та період лактації, діти до 12 років.
Не є лікарським засобом.
Форма випуску
Таблетки для розсмоктування.
Маса нетто 1 таблетки: 800 мг (mg). Допустиме від’ємне відхилення: 9 %
Умови зберігання
В оригінальній упаковці, у сухому, чистому, добре вентильованому і захищеному від світла місці, недоступному для дітей; за температури не вище 25 °С та відносної вологості повітря не більше 75 %.
Виробник
Виготовлено на замовлення:
ТзОВ «БАУМ ФАРМ ГМБХ»
Найменування та місцезнаходження і номер телефону виробника/ адреса потужностей виробництва:
ТОВ «ЗДРАВОФАРМ», вул. Успенська, 6, с. Сороківка, Харківський р-н, Харківська обл., 62430, Україна.