Прокладки гігієнічні Naturella Classic Night, 6 крапель, 14 штук

Ціни в Україні
від 34.20 до 66.15 грн
в 32 аптеках

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Вбираність
6 крапель
Розмір
4
Виробник
Країна походження бренду
США
Показати все

Опис для Прокладки гігієнічні Naturella Classic Night, 6 крапель, 14 штук

Опис

Краса - це не тільки зовнішній вигляд, але і внутрішнє відчуття. Менструація не повинна заважати вам виглядати і відчувати себе красивою. Ми переконані, що, подібно до квітки під час дощу, шкіра в період менструації стає вразливою і потребує суперніжного захисту.

М'які гігієнічні прокладки Naturella Classic Night Ромашка з крильцями, що допомагають надійно фіксувати прокладку, на 40% ширші і забезпечують додатковий захист в нічний час при рясних виділеннях. Це єдині жіночі прокладки, що містять Dermacrem - унікальний сухий лосьйон проти подразнення шкіри, дія якого доведено клінічно. Гігієнічні прокладки Naturella Classic Night мають ароматом ромашки і забезпечені жолобками в формі квітки з ексклюзивною поглинаючою системою, а всмоктуючі волокна допомагають розподіляти і утримувати рідину всередині, забезпечуючи сухість і комфорт.

Прокладки Naturella забезпечують додатковий захист, необхідний під час менструації, дбайливо піклуючись про вашій шкірі. Менструація може бути пов'язана з деякими проблемами, і в цей час засоби захисту не повинні бути ще одним джерелом дискомфорту.

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Вбираність
6 крапель
Розмір
4
Виробник
Країна походження бренду
США

Середня ціна по Україні