Труси поглинаючі для дорослих Seni Active Normal extra large, 10 штук

Опис для Труси поглинаючі для дорослих Seni Active Normal extra large, 10 штук

Опис

Еластичні поглинаючі трусики одноразового використання Seni Active Normal - це оптимальне рішення для людей, які ведуть активний спосіб життя, а також для учасників занять із рухової реабілітації. Вони мають хороший рівень поглинання, забезпечують комфорт та надійний захист.

Seni Active непомітні у використанні та одягаються як звичайна білизна. Виріб можна легко зняти завдяки тому, що він рветься у бокових швах. Широкий еластичний пояс забезпечує винятковий комфорт у використанні.
Повітропроникний зовнішній шар зводить кількість подразнень та попрілостей до мінімуму.

Завдяки антибактеріальному суперабсорбенту трусики добре поглинають та утримують вологу всередині, а також нейтралізують неприємні запахи. Спеціальний розподіляючий шар EDS забезпечує швидке і рівномірне поглинання, а м'який нетканий матеріал на поверхні - комфорт у використанні.

Інформацію про наповнення та необхідність заміни виробу дає індикатор вологи - напис з інформацією про виріб на зовнішньому боці поглинаючої вкладки.

Гідрофобні бокові бортики дають додатковий захист від протікань.

  • Поглинання: 1100 г
  • Розмір: XL (4)
  • Об'єм талії і стегон: 120-160 см
  • Кількість в упаковці: 10 шт.

Спосіб застосування

Поглинаючі трусики одягаються так само, як звичайні. У випадку, коли Вам треба в туалет, Ви можете їх зняти і одягнути, як звичайну білизну. Пам’ятайте: для того, щоб зняти використані поглинаючі трусики, треба розірвати бокові шви на обох сторонах.

Скрутіть використані поглинаючі трусики і викиньте їх у кошик. Не кидайте їх у туалет.

Склад

Целюлоза, нетканий матеріал, паропроникний верхній шар, суперабсорбент.

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Розмір
XL
Країна походження бренду
Польща

Середня ціна по Україні