Підгузки для дорослих Seni Classic extra large, 30 штук

Ціни в Україні
від 404.89 до 615.61 грн
в 193 аптеках

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Розмір
XL
Країна походження бренду
Польща
Показати все

Опис для Підгузки для дорослих Seni Classic extra large, 30 штук

Опис

Підгузки для дорослих Super Seni Classic - це хороший та перевірений захист при середньому і тяжкому ступені нетримання. Підгузки Super Seni Classic забезпечують високий рівень поглинання та комфорт у використанні.
Повітропроникний зовнішній шар по всій поверхні підгузка зводить до мінімуму кількість подразнень та попрілостей, а застібки-липучки дають можливість багато разів розстібати і застібати підгузок, не пошкоджуючи зовнішній шар.

Завдяки антибактеріальному суперабсорбенту підгузок добре поглинає та утримує вологу всередині, а також нейтралізує неприємні запахи.

Вологонепроникні бортики, розгорнуті назовні, надійно утримують вміст підгузка всередині і запобігають боковим протіканням.

Інформацію про наповнення та необхідність заміни підгузка дає індикатор вологи - напис з інформацією про виріб на зовнішньому боці поглинаючої вкладки.

Можуть використовуватися як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу.

  • Поглинання: 2500 г
  • Розмір: XL (4)
  • Об'єм талії і стегон: 130-170 см
  • Кількість в упаковці: 30 шт.

Спосіб застосування

Перед надяганням підгузок слід "активувати", розправити.

Активований підгузок розмістити між ногами, розправити його спереду і сзаду так, щоб він добре прилягав до тіла. Закріпіть підгузок за допомогою застібок-липучок, починаючи з нижніх застібок, які приклейте трохи по діагоналі догори. Після закріплення нижніх застібок закріпіть верхні застібки-липучки, фіксуючи підгузок на талії. Надягнувши підгузок, переконайтеся, що липучки добре закріплені, а підгузок добре прилягає до тіла. При цьому зверніть увагу на те, щоб захисні оборки в паховій області не підгорнулися всередину і підгузок ніде не стискав тіло.

Використаний підгузок згорніть і викиньте у смітник. Не викидайте використаний виріб в унітаз.

Склад

Целюлоза, нетканий матеріал, паропроникний верхній шар, суперабсорбент.

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Розмір
XL
Країна походження бренду
Польща

Середня ціна по Україні